Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlstad Fotboll Ungdom

Följ

IF Karlstad Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Degerfors IF röd (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      IFK Ölme (hemma) P11


      12:00
    • 11:00

      Poolspel Molkoms IP P9


      13:30
    • 15:00

      Eda IF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Skattkärrs IF röd (borta) P10


      17:00
    • 16:00

      Hammarö FK 2011 väst (borta) P13


      18:00
  • 2Sön
    • 00:00

      FBK Karlstad vit (borta) p8


      02:00
    • 00:00

      IF Karlstad Fotboll blå (borta) p8


      02:00
    • 00:00

      Fagerås BK (borta) p8


      02:00
    • 00:00

      IF Karlstad Fotboll röd (borta) p8


      02:00
    • 10:00

      Skattkärrs IF 2010 (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      Poolspel 2/6 p8


      12:00
    • 10:30

      Karlslunds IF FK (borta) P16


      12:30
    • 10:30

      Villastadens IF gul (borta) P11


      12:30
    • 14:00

      Immetorp BK grön (hemma) P12


      16:00
    • 14:00

      IFK Sunne Fotboll (hemma) P12


      16:00
    • 15:00

      Nacka FC (hemma) P19


      17:00
    • 15:00

      Nacka FC (hemma) P17


      17:00
    • 15:00

      Råtorps IK blå (borta) P12


      17:00
    • 17:00

      Degerfors IF röd (borta) P14


      19:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:15

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 19:00

      FBK Karlstad (P15) (hemma) P15


      21:00
    • 19:00

      FBK Karlstad röd (borta) P14


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning p8


      18:30
    • 17:00

      Tekniska tester P12


      18:00
    • 17:15

      Träning P13


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P15


      20:00
    • 19:00

      Degerfors IF (borta) P17


      21:00
    • 19:00

      FBK Karlstad vit (hemma) P14


      21:00
    • 19:00

      Hammarö FK syd (borta) P12


      21:00
  • 6Tor
    • 10:00

      Hammarö FK 2011 syd (borta) P14


      12:00
    • 12:30

      Hertzöga BK grön (borta) P12


      14:30
    • 13:00

      Lysviks IF (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 7Fre
    • 18:30

      IFK Skoghall blå (borta) P11


      20:30
    • 18:30

      FBK Karlstad röd (borta) P10


      20:30
  • 8Lör
    • 09:00

      Kiosktjänst Erics kiosk P13


      16:00
    • 10:00

      Norrstrands IF 2010 svart (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      Norrstrands IF blå (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Hammarö FK öst (hemma) P11


      12:00
    • 12:00

      Karlskoga SK (borta) P12


      14:00
    • 13:00

      Norrstrands IF blå (hemma) P10


      15:00
    • 13:00

      Karlstad Fotboll Anmälan2 (hemma) P10


      17:00
    • 14:30

      Degerfors IF (hemma) P10


      16:30
    • 16:00

      Råtorps IK blå (hemma) P10


      18:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Kiosktjänst Erics kiosk P13


      18:00
    • 10:00

      Forshaga IF 2011 öst (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      FBK Karlstad grön (hemma) p8


      12:00
    • 10:00

      IFK Skoghall grön (borta) p8


      12:00
    • 10:00

      Poolspel 9/6 p8


      12:00
    • 12:00

      FBK Karlstad grå (borta) p8


      14:00
    • 12:00

      IFK Skoghall blå (hemma) p8


      14:00
    • 14:00

      IK Vikings FK (borta) P12


      16:00
    • 14:00

      Hammarö FK väst (hemma) P12


      16:00
    • 14:00

      IFK Kristinehamn Fotboll vit (hemma) P12


      16:00
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 17:00

      Skiljebo SK (hemma) P19


      19:00
    • 18:00

      Irsta IF (hemma) P17


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:15

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      IFK Kristinehamn Fotboll blå (borta) P13


      20:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 19:00

      KB Karlskoga FF (hemma) P16


      21:00
    • 19:00

      DM match Kristinehamn P15


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning p8


      18:30
    • 17:15

      Träning P13


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Hammarö FK 2010 nordöst (borta) P14


      21:30
  • 13Tor
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P9


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 19:00

      Karlskoga SK vit (hemma) P13


      21:00
  • 14Fre
    • 06:45

      Arvika Cup P13


      00:00
    • 14:00

      Kristinehamn Summer Games P12


      00:00
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Arvika Cup P13

    • Heldag

      Kristinehamn Summer Games P12

    • 10:00

      Grums IK (borta) P11


      12:00
    • 10:00

      Karlstad Fotboll Anmälan2 (hemma) P10


      17:00
    • 11:00

      Hertzöga BK (P15) (borta) P15


      13:00
    • 12:00

      KB Karlskoga FF gul (hemma) P11


      14:00
    • 13:00

      Poolspel på Ilanda IP P9


      15:00
    • 15:00

      Rävåsens IK (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Arvika Cup P13


      17:00
    • 00:00

      Kristinehamn Summer Games P12


      15:00
    • 00:00

      Hertzöga BK vit (borta) p8


      02:00
    • 00:00

      IF Karlstad Fotboll blå (borta) p8


      02:00
    • 00:00

      Värmskogs SK (borta) p8


      02:00
    • 00:00

      IF Karlstad Fotboll röd (borta) p8


      02:00
    • 00:00

      IF Karlstad Fotboll svart (borta) p8


      02:00
    • 00:00

      IK Arvika Fotboll vit (borta) p8


      02:00
    • 00:00

      IK Arvika Fotboll grön (borta) p8


      02:00
    • 00:00

      IF Karlstad Fotboll vit (borta) p8


      02:00
    • 09:00

      Kiosk P11


      17:00
    • 10:00

      FBK Karlstad svart (borta) P11


      12:00
    • 10:00

      Hammarö FK öst (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Anmälan till poolspel 16/6 p8


      13:00
    • 11:00

      Hertzöga BK gul 2011 (hemma) P14


      13:00
    • 11:15

      Hammarö FK sydväst (borta) P10


      13:15
    • 12:30

      Nyköpings BIS (borta) P17


      14:30
    • 15:00

      Västerås SK FK (hemma) P16


      17:00
    • 15:00

      Nyköpings BIS (borta) P19


      17:00
    • 16:00

      FBK Karlstad grön (borta) P13


      18:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:00
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      IFK Kristinehamn Fotboll vit (borta) P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 19:00

      Råda IK (hemma) P14


      21:00
    • 19:00

      Match mot Råda blå serie P15


      21:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Norrstrands IF röd (hemma) P12


      20:30
    • 18:30

      Kils AIK FK röd (hemma) P12


      20:30

    • 19:30
    • 19:30

      Skattkärrs IF röd (borta) P12


      21:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning p8


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Skattkärrs IF 2011 (hemma) P13


      20:30
  • 20Tor
    • 00:00

      KB Karlskoga FF (borta) P19


      02:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 19:00

      FBK Karlstad blå (borta) P13


      21:00
    • 19:15

      Norrstrands IF 2010 röd (hemma) P14


      21:15
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 15:00

      IFK Kristinehamn Fotboll blåvit (hemma) P14


      17:00
  • 23Sön
    • 10:00

      IFK Skoghall vit (hemma) P13


      12:00
    • 15:00

      IFK Haninge (hemma) P17


      17:00
    • 16:00

      Forsby FF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Huddinge IF (hemma) P19


      18:00
    • 16:00

      Norrstrands IF 2011 röd (borta) P14


      18:00
    • 18:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (hemma) P16


      20:00
  • 24Mån
    v.26
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 19:00

      Hammarö FK (P15) (hemma) P15


      21:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 19:30

      Råtorps IK (borta) P14


      21:30
  • 26Ons
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 19:00

      FBK Karlstad svart (borta) P13


      21:00
    • 19:00

      Norrstrands IF (borta) P14


      21:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
  • 28Fre
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Sun Cup 29-30 juni P12

    • Heldag

      Intresseanmälan Sun Cup P11

    • Heldag

      Sun Cup P9

    • 09:00

      Karlstad Fotboll P9 Anmälan2 (hemma) P10


      17:00
    • 10:00

      Degerfors IF svart (hemma) P13


      12:00
    • 12:00

      Träning A-lag Damer


      17:00
    • 13:00

      Boo FF (borta) P17


      15:00
    • 14:00

      IK Arvika Fotboll 2010 röd (borta) P14


      16:00
    • 14:00

      KB Karlskoga FF (borta) P14


      16:00
    • 15:30

      Boo FF (borta) P19


      17:30
  • 30Sön
    • 13:00

      Storfors FF (borta) P13


      15:00
    • 15:00

      Jarlabergs IF (borta) P16


      17:00
    • 16:00

      Västerås SK FK (borta) A-lag Damer


      18:00