Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlstad Fotboll Ungdom

Följ

IF Karlstad Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 08:35

      Sturehovs Matchcamp lag RÖD P12


      15:35
    • 08:35

      Sturehovs Matchcamp lag LILA P12


      16:00
    • 09:10

      Sturehovs Matchcamp lag GRÖN P12


      16:35
    • 12:00

      Karlstad Fotboll Anmälan2 (hemma) P10


      13:00
    • 12:00

      KB Karlskoga FF gul (borta) P10


      14:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:00
    • 18:30

      Träning P15


      20:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:45

      Lagaktivitet! P15


      20:00
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 3Fre
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 17:45

      Träning P16


      19:00
    • 18:00

      IFK Kristinehamn Fotboll blå (borta) P10


      20:00
    • 18:00

      Karlstad Fotboll Anmälan2 (hemma) P10


      19:00
    • 18:30

      Norrstrands IF blå (borta) P12


      20:30
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Norrstrands IF 2010 svart (borta) P13


      12:00
    • 10:00

      Hammarö FK nord (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      IFK Skoghall gul (hemma) P11


      12:00
    • 11:00

      Bollkallar och funktionärer P14


      16:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 13:00

      Lillån FK/Nora BK (P15) (borta) P15


      15:00
    • 15:45

      IFK Lidingö FK (borta) P16


      17:45
    • 17:00

      Rynninge IK (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Bollkalle P11


      19:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Norrstrands IF vit (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      Karlstad Fotboll Anmälan2 (hemma) P10


      11:00
    • 10:00

      Grums IK FK röd (borta) P10


      12:00
    • 11:00

      Hammarö FK 2010 nord (borta) P13


      13:00
    • 11:00

      Hammarö FK 2011 syd (hemma) P14


      13:00
    • 12:00

      Skattkärrs IF blå (borta) P11


      14:00
    • 14:00

      Björneborgs IF (hemma) P12


      16:00
    • 14:00

      IK Arvika Fotboll blå (hemma) P12


      16:00
    • 15:00

      Adolfsbergs IK (borta) P19


      17:00
    • 16:30

      Deje IK (hemma) P12


      18:30
    • 17:00

      Athletic FC Eskilstuna (borta) P17


      19:00
  • 6Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:45

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P9


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 19:00

      Åtorps IF (hemma) P13


      21:00
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 19:00

      Norrstrands IF 2010 röd (borta) P14


      21:00
  • 8Ons
    • 16:30

      Kioskbeting föräldrar P16 P16


      21:30
    • 16:45

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning p8


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      Bollkalle A-laget P16


      21:00
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
  • 9Tor
    • Heldag

      NIF:s försäsongscup (intresseanmälan) P9

    • 10:00

      IFK Kristinehamn Fotboll blåvit (hemma) P13


      12:00
    • 10:30

      IFK Kristinehamn Fotboll blåvit (borta) P14


      12:30
    • 10:30

      Match serie blå P15


      12:00
    • 12:30

      Bråtens IK (hemma) P13


      14:30
    • 14:00

      IFK Hallsberg FK (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 16:00

      Karlslunds IF FK (hemma) P19


      18:00
    • 16:00

      Karlslunds IF FK (hemma) P17


      18:00
    • 17:00

      Hertzöga BK gul (borta) P11


      19:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:15

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 17:45

      Träning P16


      19:00
    • 18:00

      Nordmarks IF (borta) P13


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
  • 11Lör
    • 08:00

      Örebro Syrianska Cup P13


      00:00
    • 10:00

      Karlstad Fotboll Anmälan2 (hemma) P10


      14:00
    • 10:00

      Forshaga IF väst (hemma) P10


      12:00
    • 11:00

      IK Arvika Fotboll 2010 röd (hemma) P14


      13:00
    • 11:30

      Karlskoga SK (hemma) P10


      13:30
    • 13:00

      Hammarö FK väst (hemma) P10


      15:00
    • 15:30

      Forshaga IF nord (borta) P12


      17:30
  • 12Sön
    • 00:00

      Örebro Syrianska Cup P13


      19:00
    • 10:00

      Bråtens IK vit (hemma) P11


      12:00
    • 10:30

      Forshaga IF syd (borta) P12


      12:30
    • 11:00

      Hertzöga BK gul 2011 (borta) P14


      13:00
    • 13:45

      Hanvikens SK (borta) P17


      15:45
    • 14:00

      IFK Kristinehamn Fotboll blåvit (hemma) P12


      16:00
    • 14:00

      Råtorps IK vit (hemma) P12


      16:00
    • 16:00

      Hanvikens SK (borta) P16


      18:00
    • 16:00

      Hanvikens SK (borta) P19


      18:00
    • 17:30

      Carlstad FC vit (borta) P11


      19:30
    • 18:30

      Degerfors IF röd/vit (borta) P12


      20:30
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Tekniska tester P12


      18:00
    • 17:15

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P9


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 19:00

      KB Karlskoga FF (hemma) P14


      21:00
    • 19:00

      Träning P15


      21:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning p8


      18:30
    • 17:00

      Föräldramöte p8


      18:00
    • 17:15

      Träning P13


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P15


      20:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      IF Nyedshov (hemma) P12


      20:00
    • 18:30

      IFK Skoghall vit (borta) P13


      20:30
    • 18:30

      FBK Karlstad (hemma) P17


      20:30
    • 18:30

      Immetorp BK vit (borta) P12


      20:30
  • 18Lör
    • Heldag

      Anmälan poolspel p8

    • 08:30

      Fotbollsdag i degerfors P9


      17:00
    • 10:00

      FBK Karlstad grön (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Carlstad FC orange (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Hammarö FK nord (borta) p8


      12:00
    • 10:00

      Hammarö FK syd (borta) p8


      12:00
    • 11:00

      Hertzöga BK vit (hemma) p8


      13:00
    • 11:00

      Hammarö FK nord (hemma) p8


      13:00
    • 12:00

      Karlskoga SK blå (borta) P14


      14:00
    • 12:30

      Norrstrands IF 2011 röd (hemma) P14


      14:30
    • 13:45

      Bollkalleupdrag A-laget möter Stocksund P13


      19:00
    • 14:00

      Sala FF (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:30

      Svennismatchen P17


      17:00
    • 14:30

      Svennismatchen P19


      17:00
    • 15:00

      Norrstrands IF svart (borta) p8


      17:00
    • 15:15

      Svennis Matchen! P15


      18:00
    • 17:00

      IFK Skoghall blå (hemma) p8


      19:00
    • 17:30

      Norrstrands IF röd (borta) P11


      19:30
  • 19Sön
    • 10:00

      KB Karlskoga FF grön (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      Norrstrands IF 2010 vit (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      Karlstad Fotboll Anmälan2 (hemma) P10


      17:00
    • 10:00

      Poolspel på Våxnäs IP P9


      13:40
    • 10:30

      Norrstrands IF svart (borta) P12


      12:30
    • 10:30

      Säffle SK blå (borta) P10


      12:30
    • 12:00

      KB Karlskoga FF blå (borta) P10


      14:00
    • 13:00

      Örebro Syrianska IF/Ungdom (P15) (hemma) P15


      15:00
    • 14:00

      Hertzöga BK gul (hemma) P12


      16:00
    • 16:00

      FBK Karlstad vit (borta) P10


      18:00
    • 17:00

      Skiljebo SK (hemma) P16


      19:00
    • 18:00

      BK Forward (hemma) P19


      20:00
    • 18:00

      Skattkärrs IF vit (borta) P12


      20:00
    • 18:00

      FBK Karlstad 2008 (borta) P14


      20:00
    • 18:00

      Match FBK p16, serie blå P15


      20:00
  • 20Mån
    v.21
    • 11:00

      Träning P16


      13:00
    • 16:00

      Träning P14


      18:00
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Tekniska tester P12


      18:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning p8


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Träning P13


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Norrstrands IF (borta) A-lag Damer


      20:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 19:00

      KB Karlskoga FF gul (borta) P13


      21:00
  • 25Lör
    • 11:30

      Assyriska FF (borta) P19


      13:30
    • 12:30

      KB Karlskoga FF blå (hemma) P14


      14:30
    • 14:00

      Stockholm Södra FF (borta) P17


      16:00
  • 26Sön
    • 10:00

      IFK Kristinehamn Fotboll vit (borta) P13


      12:00
    • 10:00

      FBK Karlstad svart (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      Karlstad Fotboll Anmälan2 (hemma) P10


      14:00
    • 11:30

      Åtorps IF (hemma) P10


      13:30
    • 13:00

      Athletic FC Eskilstuna (borta) P16


      15:00
    • 13:00

      Karlslunds IF FK (P15) (borta) P15


      15:00
    • 13:00

      IFK Kristinehamn Fotboll blå (borta) P12


      15:00
    • 13:00

      Torsby IF (hemma) P10


      15:00
    • 14:00

      KB Karlskoga FF (hemma) P12


      16:00
    • 14:00

      IFK Munkfors (borta) P12


      16:00
    • 14:00

      Säffle SK orange (hemma) P12


      16:00
    • 16:30

      FBK Karlstad röd (hemma) P12


      18:30
    • 16:30

      Råtorps IK (hemma) P14


      18:30
    • 18:00

      Villastadens IF svart (borta) P11


      20:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:15

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P9


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 19:00

      IFK Ölme (hemma) P14


      21:00
    • 19:00

      Match mot IFK Ölme Blå serie P15


      21:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning p8


      18:30
    • 17:00

      Tekniska tester P12


      18:00
    • 17:15

      Träning P13


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Norrstrands IF (borta) P13


      20:30
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 18:00

      Bråtens IK (borta) P10


      20:00
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 19:00

      KB Karlskoga FF (borta) P14


      21:00
  • 31Fre
    • 17:00

      Bollkallar och funktionärer P14


      21:15
    • 18:00

      Skattkärrs IF röd (borta) P11


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      19:30