Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlstad Fotboll Ungdom

Följ

IF Karlstad Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 08:00

      Sportlovets Matchcamp, lag GRÖN P12


      15:00
    • 08:00

      Sportlovets Matchcamp, lag RÖD P12


      16:00
    • 08:30

      Sportlovets Matchcamp, lag SVART P12


      16:30
    • 08:30

      Sportlovets Matchcamp, lag BLÅ P12


      16:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:45

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:00
  • 2Lör
    • 00:00

      Lysviks IF (borta) A-lag Damer


      01:00
    • 08:30

      Träning P19


      10:00
    • 08:45

      Träning P17


      10:30
    • 10:00

      Matchcamp mot Rynninge P9


      13:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 15:50

      Träning P16


      17:00
    • 16:00

      Träning P11


      17:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning P9


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Degerfors P14


      12:00
    • 13:00

      Vänersborgs FK (P17) (hemma) P17


      15:00
    • 14:15

      IK Brage (hemma) P16


      17:00
    • 15:00

      Träning P12


      16:00
    • 17:00

      Träning P13


      19:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Degerfors IF (P19) (hemma) P19


      20:00
  • 4Mån
    v.10
    • 15:50

      Träning P16


      17:45
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 19:00

      Träning P13


      20:00
    • 19:00

      Träning P14


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning P15


      19:00
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:50

      Träning P16


      20:15
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 19:15

      Klädprovning P14


      20:00
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 16:00

      Tekniska tester P12


      17:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:00
    • 17:00

      Träning P17


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P17


      19:45
    • 17:15

      Träning P9


      18:45
    • 18:00

      Träning P19


      19:00
    • 19:20

      Träning P16


      21:00
  • 8Fre
    • 16:50

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P17


      18:45
    • 17:45

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      POOLSPEL p8


      19:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:00
  • 9Lör
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 15:00

      FC Trollhättan (P19) (borta) P19


      17:00
    • 15:30

      Träning p8


      17:00
    • 15:30

      Träningsmatch Skattkärrs IF - IFKF P12


      17:15
    • 15:30

      Träningsmatch IFK Kristinehamn - IFKF P12


      17:15
    • 16:00

      Träning P11


      17:00
  • 10Sön
    • 09:45

      Träningsmatch Norrstrands IF - IFKF P12


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch Karlslund + FBK P15


      15:10
    • 11:00

      Träningsmatch mot Sunne P14


      12:45
    • 11:45

      Djurgårdens IF FF (hemma) P16


      15:00
    • 12:00

      Karlslunds FF (hemma) P13


      13:50
    • 14:00

      BK Häcken (P17) (borta) P17


      16:00
    • 15:00

      Träning P12


      16:00
    • 15:30

      Träning P9


      17:00
    • 15:30

      Hertzöga BK (hemma) A-lag Damer


      17:30
  • 11Mån
    v.11
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 19:00

      Träning P13


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      21:00
    • 19:15

      Klädprovning P14


      20:00
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning P15


      19:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:00
    • 17:00

      Träning P17


      18:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      18:30
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P17


      18:40
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning P19


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P11


      19:00
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P15


      17:00
    • 16:50

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:00
  • 16Lör
    • 08:30

      Hammarö FK (borta) P13


      11:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 16:00

      Träning P11


      17:00
    • 17:00

      IF Viken (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 17Sön
    • 12:00

      Träningsmatch Örebro SK P15


      14:00
    • 13:00

      Örgryte IS Fotboll (P19) (hemma) P19


      15:00
    • 14:30

      IFK Norrköping FK (borta) P16


      16:30
    • 15:00

      Träning P12


      16:00
    • 15:30

      Träning P9


      17:00
    • 15:30

      Masthuggets BK (P17) (hemma) P17


      17:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
  • 18Mån
    v.12
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:45

      Träning P17


      17:30
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      18:50
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning P15


      19:00
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      21:00
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P17


      18:25
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P17


      19:45
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning P19


      19:00
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:00
  • 23Lör
    • 08:30

      Träning P17


      10:45
    • 09:30

      ÖSK Matchcamp, lag BLÅ P12


      13:00
    • 09:30

      ÖSK Matchcamp, lag SVART P12


      13:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 15:30

      Träning p8


      17:00
    • 16:00

      Träning P11


      17:00
  • 24Sön
    • 09:00

      Candy Cup 2024 P9


      15:00
    • 14:45

      Hammarö 1 (hemma) P16


      18:00
    • 15:00

      Träning P12


      16:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:15
    • 17:45

      Träning P13


      19:00
  • 25Mån
    v.13
    • 16:00

      Träning P15


      18:20
    • 16:30

      Träning P16


      18:15
    • 16:30

      Lagfotografering P12


      17:30
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P10 P10


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P16


      19:00
    • 19:00

      Träning P11


      20:30
    • 19:00

      Fotografering P14


      20:00
    • 19:20

      Fotografering P13


      20:20
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:30

      Lagfotografering P17


      21:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Obligatorisk föreläsning - se info på laget P15


      19:30
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      21:00
  • 27Ons
    • 16:00

      Träning P15


      17:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P17


      18:20
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
  • 28Tor
    • 15:00

      Träning P15


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P17


      19:50
    • 18:00

      Norrstrands IF (borta) A-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning P19


      19:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Future Cup 2024 P16

    • Heldag

      Bindande kallelse Future cup P15

    • 09:00

      Långfredagscupen, lag SVART P12


      15:35
    • 09:00

      Långfredagscupen, lag VIT P12


      14:45
    • 09:50

      Långfredagscupen, lag BLÅ P12


      14:45
    • 09:50

      Långfredagscupen, lag GULD P12


      15:35
    • 10:00

      Träningsmatch mot Arvika P15 P14


      12:00
    • 11:30

      Beting på långfredagstravet A-lag Damer


      17:00
    • 12:10

      Hertzöga BK (borta) P13


      15:00
    • 12:30

      Träningsmatch mot Hertzöga P14


      14:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:00
  • 30Lör
    • 16:00

      Träning P11


      17:00
  • 31Sön
    • 15:30

      Träning P9


      17:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:15
    • 17:45

      Träning P14


      19:00